Nie ma w tym kraju pracy dla…

Nie ma w tym kraju pracy dla ludzi otwartych i wrażliwych, uczciwych i spokojnych. Bez łaski janusze, nie będę was więcej błagał na etat, nawet podludzie mają jakąś godność.

W związku z powyższym: szukam towarzysza/towarzyszki, który wejdzie ze mną na drogę bezdomności. Jesteś zmęczony dotychczasowym życiem? Nie masz pracy? Czujesz przegryw? Dopada Cię depresja na bezrobociu? Cokolwiek byś nie zrobił idzie jak krew w piach? Mam dla Ciebie ratunek, być może szukałeś tego przez całe życie.

Co chciałbym Tobie zaoferować? Będziemy żyć jak ekscentryczni bezdomni, podróże, jedzenie z najdroższych śmietników, mnóstwo czasu na rozwijanie niszowych zainteresowań. Samorozwój, w końcu będziemy mieć okazję, aby chłonąć kulturę wyższą, życie towarzyskie także nie będzie problemem. Jeśli zrobimy to dobrze to napiszą o nas mainstremowe media, będziemy zbierać datki w bitcoinach, połączymy tradycyjny żywot bezdomnego z nowoczesną technologią. Jestem przekonany, że będziemy żyć na wyższym poziom niż typowy Polak na etacie. Precz z kapitalistycznym elitaryzmem! Od teraz teraz zaczynamy epokę świadomej bezdomności, która będzie kontestować otaczający nas nachalny konsumpcjonizm.

Kogo szukam?
– Osoby bez nałogów, niepijącej
– Otwartej
– Mile widziani wegetarianie
– Osoby równoważonej, nieagresywnej
– Osoby, która podziela mój światopogląd

Napisz w komentarzu coś o sobie.

Pozostałych proszę o sugestie – propozycje jak widzicie taką inicjatywę. #wykopefekt będzie mile widziany, niech ludzie dowiedzą się, że ktoś buntuje się przeciw wyzyskowi i chce żyć inaczej.

#backpacking
#oswiadczenie #pracbaza #szukampracy #neuropa #przegryw #podroze