Czołem Mireczki! Dziś…

Czołem Mireczki! Dziś artykuł, który mi umknął i wrzuciłem go na blog, a nie podzieliłem się tutaj ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale mam też parę nowych, większych wieści!

Najpierw dłuższa notka o cenach w Maroku – ostatni post o Toubkalu cieszył się popularnością, wiem, że zbiera się ekipa Mirków do ataku na szczyt latem (aktualne?), więc nowy post pomoże w organizacji wyprawy do Maroka – zarówno górskiej, jak i rekreacyjnej 🙂 Choć zaznaczam, że post jest jedynie o pewnym obszarze Maroka, w którym byłem – nie mam porównania dla całości kraju.

Ceny w Maroku, czyli ile kosztuje sok pomarańczowy?

A pamiętacie jeszcze październikowy eBook o tanim lataniu?

Pamiętam, że Wam się spodobał, i to głównie reakcje na wykopie zmotywowały mnie do rozpoczęcia prac nad większym projektem – eBookiem o organizowaniu podróży w całości. Od wyboru kraju docelowego, przez bilety lotnicze, noclegi, transport na miejscu, pakowanie i wiele innych, ważnych szczegółów.

Początki były ciężkie, ale ostatnie miesiące to już intensywna i efektywna praca ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Chciałem ogłosić, że książka jest już praktycznie na ukończeniu, dopisuję ostatnie akapity, korekta trwa i jeśli nie stanie się żaden dramat, to jeszcze w maju podzielę się nim z Wami. Ponad 200 stron przydatnej treści, tym razem nie za darmo – ale cena będzie bardzo przystępna, a dla czytelników z wykopu i newslettera przewiduję dodatkowych kilka dni z ceną niższą 😉

Więcej szczegółów na ten temat za jakiś czas, a tymczasem zapraszam do nowego wpisu z Maroka 🙂

#zwtravel #podroze #podrozujzwykopem #maroko